Firma FoodPassion powstała z miłości do gotowania i dobrego jedzenia.NASZA praca poparta jest wieloletnim doświadczeniem wywodzącym się z Hotelu Orle.

W Trójmieście posiadamy sieć Kantyn.

Nasze Kantyny znajdują się w biurowcu BCB przy ul. Azymutalnej 9, w budynku Wyższej Szkoły Bankowej przy ul. Grunwaldzkiej 238A oraz w budynku Zefir na ul. Żabi Kruk 16. Specjalizujemy się w serwowaniu pysznych, lepionych na miejscu pierogów oraz lunchu.

Oferujemy szeroka gamę dań, zmieniającą się w trybie tygodniowym, jak i sezonowym. Nasi wyspecjalizowani kucharze czerpią inspirację z dorobku kulinarnego czterech stron świata, biorąc pod uwagę dostępność danych produktów na rynku, tak, aby zapewnić świeżość i najwyższą jakość serwowanych dań.

Serdecznie zapraszamy do codziennego odwiedzania naszej strony www.foodpassion.pl, gdzie po wyborze lokalu, w zakładce MENU zapoznacie się Państwo z aktualnie serwowanymi lunchami w wybranej Kantynie.

Firma FoodPassion specjalizuje się również w organizacji imprez cateringowych, które indywidualnie dopasowujemy do Państwa potrzeb i okoliczności. Oferujemy catering dla firm, szkół, przedszkoli, a także organizujemy imprezy okolicznościowe dla osób prywatnych.